MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12969217
nr 1296 9217
Byrå
20-tal, stenskiva. Bredd: 111, djup: 60 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, saknar delar
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:46:35
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)